Whatsapp Hattımız

Yatak Odası

3 Oda

Kapasite

4 Kişi

Banyo

1 Adet

Havuz

12 m²

Metrekare

125 m²

İnternet

Var

Park Yeri

1 Araç

Klima

Var

Deluxe Deniz Manzaralı Oda

Deluxe Deniz Manzaralı Odamızı inceleyip rezervasyon yapabilirsiniz.

Mesafe Bilgileri

Market

100 Metre

Deniz/Plaj

50 Metre

Restaurant

1.5 KM

Havalimanı

1.5 KM

Otogar

1.5 KM

Merkez

1.5 KM

Teknik Bilgiler

  • Restoran
  • Açık Havuz
  • Otopark

Merak Ettikleriniz

Rezervasyon formunu ve gerekli  bilgileri girdikten sonra rezervasyonunuz bize düşer.Bizde sizlere onay maili ya da whatsapp'dan onay mesajı atıyoruz.Mart-Kasım dönemleri arasında size vereceğimiz hesap numarasına toplam ücretin %20'sini kapora rica ediyoruz.Ücretsiz iptal hakkınız 7 gün olup aksi halde 1 gecelik oda ücreti kesilmektedir.

En çok sorulan sorular arasında yer alan bu soruya istinaden , Göcek'de deniz var ama halka açık plaj bulunmamaktadır.Göcek'de D Marin ve Rixos dışında (dışardan misafir kabul etmiyorlar) kendisine ait hiç bir tesisin de plajı yoktur. En Yakın Plaj İnlice Halk Plajı olup Göcek merkeze ve otelimize 5 km mesafede yer almaktadır.Ayrıca otelöize uzaklığı 2 Km olan Göcek Marina'dan kalkan 12 Adalar Tekne Turuna katılarak da Göcek’in temiz sularında yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Göcek’te denize girebileceğiniz başlıca plajlar şunlardır: İnlice Plajı (5 Km),Günlüklü Plajı 10 Km, Göcek Adası Plajı (2 Km tekne ile), Katrancı Koyu Tabiat Parkı (15 Km) , Aşı Koyu (20 Km), Çalış Plajı (20 Km) ,Sarıgerme Plajı (20 Km). Sarsala Plajı (25 Km),Ölüdeniz (30 Km), İztuzu (Dalyan) Plajı (35Km)

 

Göcek'de hemen hemen tüm tekneler profesyonel çalışmakta ve kaliteli hizmet vermektedir.Otele giriş yaptığınızda ya da daha öncesinden telefonla konuşarak tekne rezervasyonu konusunda yardımcı olacağız.Aşağıda ki tabloda güzergah ve detaylı bilgi mevcuttur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc dictum sollicitudin lorem, nec porttitor sapien accumsan eget. Nam scelerisque nibh nisi. Fusce mollis vel enim eu venenatis. In convallis massa ac fermentum ultrices. Donec vitae eros eros. Pellentesque vehicula dignissim cursus

.

  • Müsait
  • Dolu
  • Ödeme Bekliyor
  • Giriş-Çıkış
Rezervasyon formunda istediğiniz ek hizmeti ekleyebilirsiniz.

Henüz konum eklenmemiş.
0Ortalama
Temizlik0
Ücret0
Ulaşım0
Servis0

Toplam Yorum - 0

Henüz yorum eklenmemiş.

Yorum Ekleyin

0

Ortalama
Rezervasyon yaptığınıza dair doğrulama yapılacağı için rezervasyonda yazdığınız email adresini yazınız.

Rezervasyon Talebi

Rezervasyon talebi oluşturun
Lütfen Dikkat !
Her odamızın farklı giriş çıkış günleri olmasından ve boşluk bırakılmadan kiraya verildiğinden dolayı, talep öncesi rezervasyon takviminde tarih seçerken boşluk bırakılmadan talep oluşturmanız gerekmektedir .

Fırsatlardan Haberdar Olun!

Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.